Dr Medient

Çalışma SaatleriHergün : 7/24Telefon0 541 903 64 25Ziyaret Edinİstanbul / Türkiye

Görüşler

Referanslarımızın Görüşleri
Sağlık sırlarınızı saklıyoruz

Başarılı Hikayeler & Referans Görüşleri

Her zaman en iyi tavsiye Referans görüşleridir. Sunduğumuz hizmetlerden memnun olan ve Dr Medient KBB hakkında görüşlerini belirten referanslarımız


İnanılmaz hizmet!

Klinik ziyaretinde ve iletişim takibinde kapsamlı bir Personele sahip olmak faydalıdır. Arkadaşlarıma ve aileme tavsiye ettim.

Murat Kurşun
Bana Çok yardım ettiniz

Sadece vizyonumla ilgili problemler yaşamadım, boğazımda tahriş vardı.Harika bir tedavi süreci geçirdim ve şuan çok harika hissediyorum!

Hülya Bostancı
Harika Tedavi süreci

Harika bir tedavi süreci geçirdim. Ve uzun süre beklemek zorunda kalmadım, Kliniğiniz ile ilgili sevdiğim en iyi şey, son teknoloji ekipmanlarla güncel olmanız.

Bahadır Altun
Tavsiye Ediyorum

Bana sağlıktan çok daha fazlasını verdiler – Hayatıma anlam kattığınız için teşekkürler. Ailem ve çocuklarımla hala eğlenebileceğim güzel zamanlarım var

Nesrin Balkanİyi bir kelime çok şey ifade eder

Referans Görüşleri

Her zaman en iyi tavsiye Referans görüşleridir. İşte bazı referanslarımızın görüşleri


Dr Medient gerçekten seviyorum. Dr. Fuat Güder çok cana yakın. Onun personeli samimi ve Kliniğe gittiğimde çok rahat hissediyorum! Teşekkür ederim!
Selma AktaşŞimdiye kadarki en iyi deneyimim ve Dr. Fuat Güder önce başka cerrahlarla Operasyon geçirdim, Kesinlikle şuan tüm beklentilerimi aştı. Teşekkürler!
Esma Burcu SaylanDr. Fuat Güder işini en iyi şekilde gerçekleştiriyor. 25 yılı aşkın süredir doktorum. Kendisi Hastalarını önemsiyor ve mükemmellik sağlıyor.
Bihter SaderSağlığınız için güvenebileceğiniz en iyi klinik Eğer gerçek bir tedavi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız Dr Medient KBB müşteri hizmetlerine ulaşmanızı tavsiye ediyorum.
Neriman AkpınarUzun zamandır Tedavi görüyordum ve istediğim sonuca ulaştım. Dr Fuat Bey ekibine çok teşekkür ediyorum.
Emekleriniz için teşekkürler
Serpil Adanur Aktaş


What our patients say

The word of mouth

Efficiently enable enabled sources and cost effective products. Completely synthesize principle-centered information after ethical communities.

Compellingly embrace empowered e-business after user friendly intellectual capital. Interactively actualize front-end processes with effective convergence.


Paul Smith

Manhattan

Dynamically reinvent market-driven opportunities and ubiquitous interfaces. Energistically fabricate an expanded array of niche markets.


Jane Croft

Boston

Quickly aggregate B2B users and worldwide potentialities. Progressively plagiarize resource-leveling e-commerce through core competencies.


Michelle Whitestone

Chicago

Call Now ButtonTıkla Ara